Wedstrijdschema

Hier vind je het wedstrijdprogramma voor al onze teams. Wij doen onze best om de zo up-to-date mogelijk te houden, maar voor een het meest recente schema kun hier kijken of de NBB app downloaden. In de app vind je ook alle uitslagen en statistieken van alle teams.


Week 47

DatumTijdThuisteamUitteam
23-11-1820:45BV Arrows VSE 1De Groene Uilen VSE 6
24-11-1812:15GSBV Moestasj MSE 1 (x)Scylla MSE 2
24-11-1812:15De Groene Uilen MSE 5BV Millwings MSE 1
24-11-1814:00GSBV Moestasj MSE 2De Groene Uilen MSE 6
24-11-1814:00GSBV Moestasj MSE 2De Groene Uilen MSE 6
24-11-1814:00De Groene Uilen VSE 4Exercitia '73 VSE 1
24-11-1814:15BV Groningen VSE 3De Groene Uilen VSE 5
24-11-1814:30Scylla VSE 2De Groene Uilen VSE 3
24-11-1815:30Exercitia '73 M22 1GSBV Moestasj MSE 3 (xx)
24-11-1815:45De Groene Uilen MSE 4Celeritas-Donar MSE 3
24-11-1816:00HBV Falcons MSE 1De Groene Uilen MSE 7
24-11-1817:15Exercitia '73 MSE 1De Groene Uilen MSE 3
24-11-1817:45De Groene Uilen MSE 2Celeritas-Donar MSE 2
24-11-1819:45De Groene Uilen MSE 1Punch MSE 1
25-11-1814:15Celeritas-Donar VSE 2GSBV Moestasj VSE 1
25-11-1814:30BC Utrecht Cangeroes VSE 1De Groene Uilen VSE 1

Week 48

DatumTijdThuisteamUitteam
01-12-1811:45BV Leeuwarden MSE 3GSBV Moestasj MSE 2
01-12-1812:15De Groene Uilen MSE 7Aquila MSE 1 (x)
01-12-1812:15De Groene Uilen VSE 5BV Arrows VSE 1
01-12-1814:00De Groene Uilen MSE 5BV Jahn II MSE 1
01-12-1814:00De Groene Uilen MSE 6Five Pack MSE 2 (x)
01-12-1815:45GSBV Moestasj MSE 3 (xx)Jumping Five MSE 2
01-12-1815:45De Groene Uilen VSE 3BV Groningen VSE 2
01-12-1816:00Green Lions MSE 1De Groene Uilen MSE 4
01-12-1817:45BV Millwings MSE 1GSBV Moestasj MSE 1 (x)
01-12-1817:45Dreamfields Dolphins MSE 1De Groene Uilen MSE 1
01-12-1817:45De Groene Uilen VSE 1Solar systemen-Grasshoppers VSE 2
01-12-1817:45SIETSEMA Highlanders VSE 1De Groene Uilen VSE 6
01-12-1818:45BV Groningen VSE 1De Groene Uilen VSE 2
01-12-1819:30BV Millwings VSE 1De Groene Uilen VSE 4
01-12-1820:00Arnhem Eagles MSE 1De Groene Uilen MSE 2
01-12-1820:45The Shadows MSE 1De Groene Uilen MSE 3

​Week 49

DatumTijdThuisteamUitteam
08-12-1812:15GSBV Moestasj MSE 1 (x)Scylla MSE 2
08-12-1812:15GSBV Moestasj MSE 3 (xx)Exercitia '73 M22 1
08-12-1814:00De Groene Uilen MSE 4Celeritas-Donar MSE 3
08-12-1814:00De Groene Uilen VSE 6BV Arrows VSE 1
08-12-1815:45GSBV Moestasj VSE 1De Groene Uilen VSE 4
08-12-1815:45De Groene Uilen MSE 3Exercitia '73 MSE 1
08-12-1815:45GSBV Moestasj VSE 1De Groene Uilen VSE 4
08-12-1816:00HBV Falcons MSE 1De Groene Uilen MSE 7
08-12-1817:15Exercitia '73 VSE 1De Groene Uilen VSE 3
08-12-1817:45De Groene Uilen MSE 2Twente Buzzards MSE 1
08-12-1817:45BV Millwings MSE 1De Groene Uilen MSE 5
08-12-1818:00Almonte VSE 1De Groene Uilen VSE 1
08-12-1818:15BV Groningen VSE 3De Groene Uilen VSE 5
08-12-1819:30BV Orca's VSE 2De Groene Uilen VSE 2
08-12-1819:45De Groene Uilen MSE 1Harlemlakers MSE 1

​Week 50

DatumTijdThuisteamUitteam
15-12-1812:15GSBV Moestasj MSE 2Green Lions MSE 2
15-12-1812:15De Groene Uilen VSE 6BV Groningen VSE 3
15-12-1814:00GSBV Moestasj MSE 1 (x)De Groene Uilen MSE 5
15-12-1814:00GSBV Moestasj MSE 1 (x)De Groene Uilen MSE 5
15-12-1814:00De Groene Uilen VSE 4Celeritas-Donar VSE 2
15-12-1815:15B.V. Batouwe MSE 2De Groene Uilen MSE 2
15-12-1815:45De Groene Uilen MSE 6Celeritas-Donar MSE 5
15-12-1815:45De Groene Uilen VSE 3BV Millwings VSE 1
15-12-1817:45Aquila MSE 1 (x)GSBV Moestasj MSE 3 (xx)
15-12-1817:45De Groene Uilen VSE 2Scylla VSE 1
15-12-1817:45SIETSEMA Highlanders VSE 1De Groene Uilen VSE 5
15-12-1818:30BV Penta VSE 1GSBV Moestasj VSE 1
15-12-1819:45De Groene Uilen MSE 1Almere Pioneers MSE 1

Week 51 & 1 (Kerstvakantie)

DatumTijdThuisteamUitteam
22-12-1812:15De Groene Uilen MSE 1CobraNova MSE 1
31-12-1808:30De Groene Uilen MSE 2Flying Red MSE 1
05-01-1914:30Trajanum MSE 1De Groene Uilen MSE 2
06-01-1912:30BV Groningen VSE 2De Groene Uilen VSE 3

Week 2

DatumTijdThuisteamUitteam
11-01-1921:00BV Hoofddorp VSE 1De Groene Uilen VSE 1
12-01-1912:00De Groene Uilen VSE 5Green Lions VSE 1
12-01-1912:15GSBV Moestasj VSE 1De Groene Uilen VSE 3
12-01-1912:15GSBV Moestasj VSE 1De Groene Uilen VSE 3
12-01-1912:15De Groene Uilen VSE 5De Groene Uilen VSE 6
12-01-1914:00GSBV Moestasj MSE 2De Groene Uilen MSE 6
12-01-1914:00De Groene Uilen MSE 3De Groene Uilen MSE 4
12-01-1914:00GSBV Moestasj MSE 2De Groene Uilen MSE 6
12-01-1919:30SIETSEMA Highlanders MSE 1De Groene Uilen MSE 7
12-01-1920:00Red Giants MSE 1De Groene Uilen MSE 1

Week 3

DatumTijdThuisteamUitteam
18-01-1920:45BV Arrows MSE 1De Groene Uilen MSE 3
19-01-1912:15GSBV Moestasj VSE 1BV Groningen VSE 2
19-01-1912:15De Groene Uilen VSE 4Scylla VSE 2
19-01-1912:30BV Groningen MSE 5De Groene Uilen MSE 6
19-01-1912:30Green Lions VSE 1De Groene Uilen VSE 5
19-01-1914:00GSBV Moestasj MSE 1 (x)Exercitia '73 MSE 2
19-01-1914:00De Groene Uilen MSE 4The Shadows MSE 1
19-01-1915:30Exercitia '73 VSE 3De Groene Uilen VSE 6
19-01-1915:45GSBV Moestasj MSE 2Aquila MSE 2
19-01-1915:45GSBV Moestasj MSE 3 (xx)BV Epeios MSE 1
19-01-1917:45De Groene Uilen VSE 1Landslake Lions VSE 2
19-01-1918:15Scylla MSE 1De Groene Uilen MSE 2
19-01-1919:30BV Orca's VSE 2De Groene Uilen VSE 2
19-01-1919:45De Groene Uilen MSE 1Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
19-01-1923:59Exercitia '73 M22 1De Groene Uilen MSE 7

Week 4

DatumTijdThuisteamUitteam
25-01-1920:45Five Pack MSE 2 (x)GSBV Moestasj MSE 2
26-01-1912:15GSBV Moestasj VSE 1Exercitia '73 VSE 1
26-01-1912:15De Groene Uilen VSE 6BV Oaters Joure VSE 1 (x)
26-01-1914:00De Groene Uilen VSE 4BV Penta VSE 1
26-01-1914:00De Groene Uilen VSE 5Exercitia '73 VSE 3
26-01-1915:45De Groene Uilen MSE 3Jumping Five MSE 1
26-01-1915:45De Groene Uilen MSE 6Green Lions MSE 2
26-01-1916:30DAS VSE 1De Groene Uilen VSE 1
26-01-1917:15Exercitia '73 MSE 1De Groene Uilen MSE 4
26-01-1917:45De Groene Uilen VSE 2Celeritas-Donar VSE 1
26-01-1918:15BV Groningen MSE 4GSBV Moestasj MSE 1 (x)
26-01-1918:45Scylla MSE 2De Groene Uilen MSE 5
26-01-1919:30UBALL MSE 1De Groene Uilen MSE 1
26-01-1919:45De Groene Uilen MSE 2BV Groningen MSE 2

Week 5

DatumTijdThuisteamUitteam
01-02-1920:15BV Jahn II MSE 1GSBV Moestasj MSE 1 (x)
02-02-1911:45BV Leeuwarden MSE 3De Groene Uilen MSE 6
02-02-1912:15De Groene Uilen MSE 7BV Epeios MSE 1
02-02-1912:15De Groene Uilen VSE 5De Groene Uilen VSE 6
02-02-1914:00GSBV Moestasj MSE 3 (xx)SIETSEMA Highlanders MSE 1
02-02-1914:00De Groene Uilen VSE 4De Groene Uilen VSE 3
02-02-1915:45De Groene Uilen MSE 4Jumping Five MSE 1
02-02-1915:45De Groene Uilen MSE 5Exercitia '73 MSE 2
02-02-1918:15Celeritas-Donar MSE 3De Groene Uilen MSE 3
02-02-1919:30BV Millwings VSE 1GSBV Moestasj VSE 1
02-02-1919:45De Groene Uilen MSE 1Lokomotief MSE 1
03-02-1916:45BV Groningen MSE 5GSBV Moestasj MSE 2

Week 6

DatumTijdThuisteamUitteam
08-02-1920:00Racing Beverwijk MSE 1De Groene Uilen MSE 1
09-02-1912:15GSBV Moestasj VSE 1Celeritas-Donar VSE 2
09-02-1912:15De Groene Uilen VSE 6BV Groningen VSE 3
09-02-1914:00GSBV Moestasj MSE 2Green Lions MSE 2
09-02-1914:00De Groene Uilen MSE 6Celeritas-Donar MSE 5
09-02-1915:30Exercitia '73 VSE 1De Groene Uilen VSE 4
09-02-1915:45GSBV Moestasj MSE 1 (x)De Groene Uilen MSE 5
09-02-1915:45GSBV Moestasj MSE 1 (x)De Groene Uilen MSE 5
09-02-1915:45De Groene Uilen VSE 3Scylla VSE 2
09-02-1917:00Lokomotief VSE 1De Groene Uilen VSE 1
09-02-1917:45Aquila MSE 1 (x)GSBV Moestasj MSE 3 (xx)
09-02-1917:45De Groene Uilen VSE 2Scylla VSE 1
09-02-1917:45SIETSEMA Highlanders VSE 1De Groene Uilen VSE 5
09-02-1919:30SIETSEMA Highlanders MSE 1De Groene Uilen MSE 7
09-02-1920:00Flying Red MSE 1De Groene Uilen MSE 2

Week 7

DatumTijdThuisteamUitteam
16-02-1912:15De Groene Uilen MSE 6BV Leeuwarden MSE 3
16-02-1912:15De Groene Uilen VSE 3BV Penta VSE 1
16-02-1912:30Green Lions VSE 1De Groene Uilen VSE 5
16-02-1914:00De Groene Uilen MSE 7GSBV Moestasj MSE 3 (xx)
16-02-1914:00De Groene Uilen MSE 5Celeritas-Donar MSE 4
16-02-1914:00De Groene Uilen MSE 7GSBV Moestasj MSE 3 (xx)
16-02-1916:00Aquila MSE 2GSBV Moestasj MSE 2
16-02-1916:00De Groene Uilen VSE 1EBV Baros VSE 1
16-02-1916:30BV Groningen VSE 2De Groene Uilen VSE 4
16-02-1917:45Scylla VSE 2GSBV Moestasj VSE 1
16-02-1918:00De Groene Uilen MSE 1MSV/Zeemacht MSE 1
16-02-1920:00De Groene Uilen MSE 2SBA Sphinx MSE 1

Week 9

DatumTijdThuisteamUitteam
02-03-1912:15De Groene Uilen VSE 4BV Millwings VSE 1
02-03-1912:15De Groene Uilen VSE 6Green Lions VSE 1
02-03-1914:00GSBV Moestasj MSE 2Aquila MSE 2
02-03-1914:00De Groene Uilen MSE 3De Groene Uilen MSE 4
02-03-1916:00De Groene Uilen MSE 1UBALL MSE 1
02-03-1918:00De Groene Uilen VSE 1BV Hoofddorp VSE 1

​Week 10

DatumTijdThuisteamUitteam
08-03-1920:15BV Groningen MSE 3De Groene Uilen MSE 2
09-03-1911:45BV Leeuwarden MSE 3GSBV Moestasj MSE 2
09-03-1912:15De Groene Uilen MSE 7Aquila MSE 1 (x)
09-03-1912:15De Groene Uilen VSE 5BV Arrows VSE 1
09-03-1914:00De Groene Uilen MSE 5BV Jahn II MSE 1
09-03-1914:00De Groene Uilen MSE 6Five Pack MSE 2 (x)
09-03-1915:45GSBV Moestasj MSE 3 (xx)Jumping Five MSE 2
09-03-1916:00Green Lions MSE 1De Groene Uilen MSE 4
09-03-1917:15BV Groningen VSE 1De Groene Uilen VSE 2
09-03-1917:30BS Leiden MSE 1De Groene Uilen MSE 1
09-03-1917:45BV Millwings MSE 1GSBV Moestasj MSE 1 (x)
09-03-1917:45De Groene Uilen VSE 1CobraNova VSE 1
09-03-1917:45SIETSEMA Highlanders VSE 1De Groene Uilen VSE 6
09-03-1919:00The Shadows MSE 1De Groene Uilen MSE 3

​Week 11

DatumTijdThuisteamUitteam
16-03-1912:15GSBV Moestasj MSE 1 (x)Celeritas-Donar MSE 4
16-03-1912:15De Groene Uilen MSE 4BV Arrows MSE 1
16-03-1914:00GSBV Moestasj MSE 2Celeritas-Donar MSE 5
16-03-1914:00De Groene Uilen MSE 3Green Lions MSE 1
16-03-1916:00HBV Falcons MSE 1GSBV Moestasj MSE 3 (xx)
16-03-1916:00De Groene Uilen MSE 2D.B.V. Arriba MSE 1
16-03-1916:00Aquila MSE 2De Groene Uilen MSE 6
16-03-1918:00De Groene Uilen MSE 1BV Groningen MSE 1
16-03-1918:15Jumping Five MSE 2De Groene Uilen MSE 7
16-03-1918:30BV Oaters Joure VSE 1 (x)De Groene Uilen VSE 5
16-03-1921:00Green Eagles VSE 1De Groene Uilen VSE 1
17-03-1916:45BV Groningen MSE 4De Groene Uilen MSE 5

​Week 12

DatumTijdThuisteamUitteam
23-03-1912:15De Groene Uilen MSE 7HBV Falcons MSE 1
23-03-1912:15De Groene Uilen VSE 6BV Arrows VSE 1
23-03-1914:00GSBV Moestasj MSE 3 (xx)Exercitia '73 M22 1
23-03-1914:00De Groene Uilen VSE 5BV Groningen VSE 3
23-03-1915:45De Groene Uilen MSE 6GSBV Moestasj MSE 2
23-03-1915:45De Groene Uilen MSE 3Exercitia '73 MSE 1
23-03-1915:45De Groene Uilen MSE 6GSBV Moestasj MSE 2
23-03-1917:00Punch MSE 1De Groene Uilen MSE 1
23-03-1917:15Scylla MSE 2GSBV Moestasj MSE 1 (x)
23-03-1917:45BV Millwings MSE 1De Groene Uilen MSE 5
23-03-1917:45De Groene Uilen VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 1
23-03-1919:15Celeritas-Donar MSE 3De Groene Uilen MSE 4
23-03-1919:45De Groene Uilen VSE 2Celeritas-Donar VSE 1
24-03-1914:45Celeritas-Donar MSE 2De Groene Uilen MSE 2

​Week 13

DatumTijdThuisteamUitteam
29-03-1920:45BV Arrows MSE 1De Groene Uilen MSE 3
29-03-1920:45Solar systemen-Grasshoppers VSE 2De Groene Uilen VSE 1
30-03-1912:15GSBV Moestasj MSE 1 (x)Exercitia '73 MSE 2
30-03-1912:15De Groene Uilen MSE 5Celeritas-Donar MSE 4
30-03-1913:45Exercitia '73 VSE 3De Groene Uilen VSE 6
30-03-1914:00GSBV Moestasj MSE 3 (xx)BV Epeios MSE 1
30-03-1914:00De Groene Uilen MSE 4The Shadows MSE 1
30-03-1916:00De Groene Uilen VSE 2BV Groningen VSE 1
30-03-1918:00De Groene Uilen MSE 2Arnhem Eagles MSE 1
30-03-1920:00De Groene Uilen MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1
30-03-1923:59Exercitia '73 M22 1De Groene Uilen MSE 7
31-03-1917:00BV Groningen MSE 5De Groene Uilen MSE 6

​Week 14

DatumTijdThuisteamUitteam
05-04-1920:45Five Pack MSE 2 (x)GSBV Moestasj MSE 2
06-04-1912:15De Groene Uilen MSE 7GSBV Moestasj MSE 3 (xx)
06-04-1912:15De Groene Uilen MSE 7GSBV Moestasj MSE 3 (xx)
06-04-1912:15De Groene Uilen VSE 6BV Oaters Joure VSE 1 (x)
06-04-1914:00De Groene Uilen MSE 6Green Lions MSE 2
06-04-1914:00De Groene Uilen VSE 5Exercitia '73 VSE 3
06-04-1915:45De Groene Uilen MSE 3Jumping Five MSE 1
06-04-1917:15Exercitia '73 MSE 1De Groene Uilen MSE 4
06-04-1917:45De Groene Uilen VSE 2BV Orca's VSE 2
06-04-1919:45De Groene Uilen VSE 1Almonte VSE 1
06-04-1920:30Twente Buzzards MSE 1De Groene Uilen MSE 2
06-04-1920:45Scylla MSE 2De Groene Uilen MSE 5
06-04-1921:00Harlemlakers MSE 1De Groene Uilen MSE 1
07-04-1916:45BV Groningen MSE 4GSBV Moestasj MSE 1 (x)

Week 15

DatumTijdThuisteamUitteam
13-04-1912:15GSBV Moestasj MSE 2Celeritas-Donar MSE 5
13-04-1912:15De Groene Uilen MSE 5BV Groningen MSE 4
13-04-1912:30Green Lions VSE 1De Groene Uilen VSE 6
13-04-1912:45Jumping Five MSE 2De Groene Uilen MSE 7
13-04-1914:00GSBV Moestasj MSE 1 (x)Celeritas-Donar MSE 4
13-04-1914:00De Groene Uilen MSE 4BV Arrows MSE 1
13-04-1916:00HBV Falcons MSE 1GSBV Moestasj MSE 3 (xx)
13-04-1916:00Almere Pioneers MSE 1De Groene Uilen MSE 1
13-04-1916:00De Groene Uilen MSE 2B.V. Batouwe MSE 2
13-04-1916:00Green Lions MSE 1De Groene Uilen MSE 3
13-04-1916:00Aquila MSE 2De Groene Uilen MSE 6
13-04-1916:15Scylla VSE 1De Groene Uilen VSE 2
13-04-1918:30BV Oaters Joure VSE 1 (x)De Groene Uilen VSE 5
14-04-1918:15U.S. VSE 1De Groene Uilen VSE 1

Onze sponsoren