Competitie

Wedstrijdverslagen

Games week 39

  • Match reports

Het was afgelopen weekend al weer het derde wedstrijd weekend en onze eerste thuisspeeldag met dit als thema de Harlem Globetrotters. Om...

Wedstrijden week 38

  • Match reports

Dit weekend mochten de uilen en moessies eindelijk weer los! Op vrijdagavond werden de eerste competitie wedstrijden gespeeld door GU H5 en M...


week 6 en 7

  • The After Owl

Vorige week heeft een groep Uilen genoten van de sneeuw in Risoul waaronder een deel van het bestuur. Daarom hebben jullie een verslag van...

Resultaten week 51

  • The After Owl

Afgelopen weekend zijn 11 teams in actie gekomen waarvan maar liefst 8 thuis. Het was een succesvolle dag in het WAS, want van de 8...


Resultaten week 37

  • The After Owl

Afgelopen weekend hebben de meeste teams hun eerste wedstrijd van het seizoen gespeeld. Voor iedereen was het weer even wennen, niet alleen...


DatumTijdThuisteamUitteamTeamAccommodatie
2-3-201916:00De Groene Uilen MSE 1UBALL MSE 1De Groene Uilen MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum
2-3-201914:30Trajanum MSE 1De Groene Uilen MSE 2De Groene Uilen MSE 2Gymnasion Hal A
2-3-201914:00De Groene Uilen MSE 3De Groene Uilen MSE 4De Groene Uilen MSE 3Willem-Alexander Sportcentrum
2-3-201918:00De Groene Uilen VSE 1BV Hoofddorp VSE 1De Groene Uilen VSE 1Willem-Alexander Sportcentrum
2-3-201912:15De Groene Uilen VSE 4BV Millwings VSE 1De Groene Uilen VSE 4Willem-Alexander Sportcentrum
2-3-201912:15De Groene Uilen VSE 6Green Lions VSE 1De Groene Uilen VSE 6Willem-Alexander Sportcentrum
8-3-201920:15BV Groningen MSE 3De Groene Uilen MSE 2De Groene Uilen MSE 2Oude ALO
9-3-201917:30BS Leiden MSE 1De Groene Uilen MSE 1De Groene Uilen MSE 1Sportzaal Houtkwartier
9-3-201919:00The Shadows MSE 1De Groene Uilen MSE 3De Groene Uilen MSE 3Vinkhuizen
9-3-201916:00Green Lions MSE 1De Groene Uilen MSE 4De Groene Uilen MSE 4Waddenhal
9-3-201914:00De Groene Uilen MSE 5BV Jahn II MSE 1De Groene Uilen MSE 5Willem-Alexander Sportcentrum
9-3-201914:00De Groene Uilen MSE 6Five Pack MSE 2 (x)De Groene Uilen MSE 6Willem-Alexander Sportcentrum
9-3-201912:15De Groene Uilen MSE 7Aquila MSE 1 (x)De Groene Uilen MSE 7Willem-Alexander Sportcentrum
9-3-201917:45De Groene Uilen VSE 1CobraNova VSE 1De Groene Uilen VSE 1Willem-Alexander Sportcentrum
9-3-201917:15BV Groningen VSE 1De Groene Uilen VSE 2De Groene Uilen VSE 2Oude ALO
9-3-201915:45De Groene Uilen VSE 3Exercitia '73 VSE 1De Groene Uilen VSE 3Willem-Alexander Sportcentrum
9-3-201919:30BV Millwings VSE 1De Groene Uilen VSE 4De Groene Uilen VSE 4Sporthal Stikkerlaan
9-3-201912:15De Groene Uilen VSE 5BV Arrows VSE 1 (x)De Groene Uilen VSE 5Willem-Alexander Sportcentrum
9-3-201917:45SIETSEMA Highlanders VSE 1De Groene Uilen VSE 6De Groene Uilen VSE 6De Mencke
16-3-201918:00De Groene Uilen MSE 1BV Groningen MSE 1De Groene Uilen MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum
16-3-201920:00De Groene Uilen MSE 2D.B.V. Arriba MSE 1De Groene Uilen MSE 2Willem-Alexander Sportcentrum
16-3-201914:00De Groene Uilen MSE 3Green Lions MSE 1De Groene Uilen MSE 3Willem-Alexander Sportcentrum
16-3-201912:15De Groene Uilen MSE 4BV Arrows MSE 1De Groene Uilen MSE 4Willem-Alexander Sportcentrum
16-3-201916:00Aquila MSE 2De Groene Uilen MSE 6De Groene Uilen MSE 6Wildervanckhal
16-3-201918:15Jumping Five MSE 2De Groene Uilen MSE 7De Groene Uilen MSE 7Sporthal Peize
16-3-201921:00Green Eagles VSE 1De Groene Uilen VSE 1De Groene Uilen VSE 1Wethouder Smithal
16-3-201915:45De Groene Uilen VSE 3De Groene Uilen VSE 4De Groene Uilen VSE 3Willem-Alexander Sportcentrum
16-3-201918:30BV Oaters Joure VSE 1 (x)De Groene Uilen VSE 5De Groene Uilen VSE 5Sportfun
17-3-201916:45BV Groningen MSE 4De Groene Uilen MSE 5De Groene Uilen MSE 5Oude ALO
23-3-201917:00Punch MSE 1De Groene Uilen MSE 1De Groene Uilen MSE 1Sportcentr.TU Delft
23-3-201915:45De Groene Uilen MSE 3Exercitia '73 MSE 1De Groene Uilen MSE 3Willem-Alexander Sportcentrum
23-3-201919:15Celeritas-Donar MSE 3De Groene Uilen MSE 4De Groene Uilen MSE 4Vinkhuizen
23-3-201917:45BV Millwings MSE 1De Groene Uilen MSE 5De Groene Uilen MSE 5Sporthal Stikkerlaan
23-3-201915:45De Groene Uilen MSE 6GSBV Moestasj MSE 2De Groene Uilen MSE 6Willem-Alexander Sportcentrum
23-3-201912:15De Groene Uilen MSE 7HBV Falcons MSE 1De Groene Uilen MSE 7Willem-Alexander Sportcentrum
23-3-201917:45De Groene Uilen VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 1De Groene Uilen VSE 1Willem-Alexander Sportcentrum
23-3-201919:45De Groene Uilen VSE 2Celeritas-Donar VSE 1De Groene Uilen VSE 2Willem-Alexander Sportcentrum
23-3-201919:30BV Millwings VSE 1De Groene Uilen VSE 3De Groene Uilen VSE 3Sporthal Stikkerlaan
23-3-201914:00De Groene Uilen VSE 5BV Groningen VSE 3 (x)De Groene Uilen VSE 5Willem-Alexander Sportcentrum
23-3-201912:15De Groene Uilen VSE 6BV Arrows VSE 1 (x)De Groene Uilen VSE 6Willem-Alexander Sportcentrum
24-3-201914:45Celeritas-Donar MSE 2De Groene Uilen MSE 2De Groene Uilen MSE 2Vinkhuizen
26-3-201920:00De Groene Uilen MSE 6Five Pack MSE 2 (x)De Groene Uilen MSE 6Willem-Alexander Sportcentrum
29-3-201920:45BV Arrows MSE 1De Groene Uilen MSE 3De Groene Uilen MSE 3De Doelstien
29-3-201920:45Solar systemen-Grasshoppers VSE 2De Groene Uilen VSE 1De Groene Uilen VSE 1Cleyn Duin
30-3-201920:00De Groene Uilen MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1De Groene Uilen MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum
30-3-201918:00De Groene Uilen MSE 2Arnhem Eagles MSE 1De Groene Uilen MSE 2Willem-Alexander Sportcentrum
30-3-201914:00De Groene Uilen MSE 4The Shadows MSE 1De Groene Uilen MSE 4Willem-Alexander Sportcentrum
30-3-201912:15De Groene Uilen MSE 5Celeritas-Donar MSE 4De Groene Uilen MSE 5Willem-Alexander Sportcentrum
30-3-201915:30Exercitia '73 M22 1De Groene Uilen MSE 7De Groene Uilen MSE 7De Marsch
30-3-201916:00De Groene Uilen VSE 2BV Groningen VSE 1De Groene Uilen VSE 2Willem-Alexander Sportcentrum
30-3-201913:45Exercitia '73 VSE 3De Groene Uilen VSE 6De Groene Uilen VSE 6De Marsch
31-3-201914:15Celeritas-Donar MSE 3De Groene Uilen MSE 3De Groene Uilen MSE 3Vinkhuizen
31-3-201917:00BV Groningen MSE 5De Groene Uilen MSE 6De Groene Uilen MSE 6Oude ALO
6-4-201921:00Harlemlakers MSE 1De Groene Uilen MSE 1De Groene Uilen MSE 1Calandhal Hal 2
6-4-201920:30Twente Buzzards MSE 1De Groene Uilen MSE 2De Groene Uilen MSE 2Hasseleres
6-4-201915:45De Groene Uilen MSE 3Jumping Five MSE 1De Groene Uilen MSE 3Willem-Alexander Sportcentrum
6-4-201917:15Exercitia '73 MSE 1De Groene Uilen MSE 4De Groene Uilen MSE 4De Marsch
6-4-201920:45Scylla MSE 2De Groene Uilen MSE 5De Groene Uilen MSE 5Vinkhuizen
6-4-201914:00De Groene Uilen MSE 6Green Lions MSE 2De Groene Uilen MSE 6Willem-Alexander Sportcentrum
6-4-201912:15De Groene Uilen MSE 7GSBV Moestasj MSE 3 (xx)De Groene Uilen MSE 7Willem-Alexander Sportcentrum
6-4-201919:45De Groene Uilen VSE 1Almonte VSE 1De Groene Uilen VSE 1Willem-Alexander Sportcentrum
6-4-201917:45De Groene Uilen VSE 2BV Orca's VSE 2De Groene Uilen VSE 2Willem-Alexander Sportcentrum
6-4-201915:45De Groene Uilen VSE 4GSBV Moestasj VSE 1De Groene Uilen VSE 4Willem-Alexander Sportcentrum
6-4-201914:00De Groene Uilen VSE 5Exercitia '73 VSE 3De Groene Uilen VSE 5Willem-Alexander Sportcentrum
6-4-201912:15De Groene Uilen VSE 6BV Oaters Joure VSE 1 (x)De Groene Uilen VSE 6Willem-Alexander Sportcentrum
13-4-201916:00Almere Pioneers MSE 1De Groene Uilen MSE 1De Groene Uilen MSE 1Almere Poort
13-4-201916:00De Groene Uilen MSE 2B.V. Batouwe MSE 2De Groene Uilen MSE 2Willem-Alexander Sportcentrum
13-4-201916:00Green Lions MSE 1De Groene Uilen MSE 3De Groene Uilen MSE 3Waddenhal
13-4-201914:00De Groene Uilen MSE 4BV Arrows MSE 1De Groene Uilen MSE 4Willem-Alexander Sportcentrum
13-4-201912:15De Groene Uilen MSE 5BV Groningen MSE 4De Groene Uilen MSE 5Willem-Alexander Sportcentrum
13-4-201916:00Aquila MSE 2De Groene Uilen MSE 6De Groene Uilen MSE 6Wildervanckhal
13-4-201912:45Jumping Five MSE 2De Groene Uilen MSE 7De Groene Uilen MSE 7Sporthal Peize
13-4-201916:15Scylla VSE 1De Groene Uilen VSE 2De Groene Uilen VSE 2Vinkhuizen
13-4-201915:45GSBV Moestasj VSE 1De Groene Uilen VSE 3De Groene Uilen VSE 3Willem-Alexander Sportcentrum
13-4-201915:45De Groene Uilen VSE 4Exercitia '73 VSE 1De Groene Uilen VSE 4Willem-Alexander Sportcentrum
13-4-201918:30BV Oaters Joure VSE 1 (x)De Groene Uilen VSE 5De Groene Uilen VSE 5Sportfun
13-4-201912:30Green Lions VSE 1De Groene Uilen VSE 6De Groene Uilen VSE 6Waddenhal
14-4-201918:15U.S. VSE 1De Groene Uilen VSE 1De Groene Uilen VSE 1Amstelcampushal

Onze sponsoren